Ogrzewanie
Nasza specjalizacja

Centralne ogrzewanie i instalacje grzewcze Białystok

Świadczymy kompleksowe usługi instalacji grzewczych w budownictwie mieszkaniowym jednorodzinnym i wielorodzinnym oraz dla firm. Do budowy instalacji wykorzystujemy wyłącznie materiały sprawdzonych i znanych na rynku producentów. Przez ponad 20 lat doświadczenia w branży wykonaliśmy ponad 500 kompleksowych realizacji z zakres techniki grzewczej.

Prowadzimy kompleksowe realizacje na terenie województwa podlaskiego.

Ogrzewanie grzejnikowe Białystok

Mimo upływu lat jednym z najczęściej wybieranych sposobów ogrzewania domów jest w dalszym ciągu ogrzewanie grzejnikowe. Należy jednak zaznaczyć, że w nowoczesnych grzejnikach znajduje się o wiele mniej wody, niż w grzejnikach klasycznych, dzięki czemu potrzebne jest znacznie mniej energii do jej podgrzania. Ogrzewanie grzejnikowe bardzo dobrze sprawdza się w pomieszczeniach, w których znajduje się wiele mebli – a więc przede wszystkim w salonie, sypialni lub pokoju dziecięcym. Dodatkowym atutem rozwiązania, jakim jest ogrzewanie grzejnikowe, jest to, że jest ono stosunkowo tanie oraz łatwe w montażu. Świadczymy kompleksowe usługi – wykonujemy ogrzewanie grzejnikowe w budownictwie mieszkaniowym jednorodzinnym i wielorodzinnym oraz dla firm. Do budowy instalacji wykorzystujemy wyłącznie materiały sprawdzonych i znanych na rynku producentów. Jesteśmy też elastyczni – na każdym etapie inwestycji służymy naszym fachowym doradztwem. Warto nam zaufać – ogrzewanie grzejnikowe to coś, czym zajmujemy się od wielu lat.

Ogrzewanie podłogowe Białystok

Kolejnym godnym uwagi rodzajem instalacji centralnego ogrzewania, który w ostatnich latach zyskuje sobie coraz większą popularność jest ogrzewanie podłogowe. Znajduje ona szerokie zastosowanie przede wszystkim w nowym budownictwie. Ceniona przede wszystkim ze względu na swoją energooszczędność instalacja składa się z rur umieszczonych pod posadzką. Przez rury przepływa woda, której temperatura wynosi od 30 do 40 stopni Celsjusza – i właśnie to ciepło ogrzewa podłogę. Ogrzewanie podłogowe bardzo często montuje się w pomieszczeniach, po których chodzi się boso – a więc przede wszystkim w łazienkach Warto podkreślić, że w przypadku pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym ruch powietrza jest wolniejszy niż w pomieszczeniach z ogrzewaniem grzejnikowym. Dzięki temu cząsteczki kurzu unoszą się dużo wolniej, co z pewnością jest nie bez znaczenia dla alergików. Jeżeli chodzi o ogrzewanie podłogowe, posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie – mamy na koncie tysiące realizacji w domach, mieszkaniach oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach użytkowych.

Nagrzewnice wodne Białystok

Powietrze w pomieszczeniach można również ogrzać za pomocą urządzeń, jakimi są nagrzewnice wodne. Są one bardzo wydajne, a ogrzane dzięki nim powietrze jest rozprowadzane równomiernie nawet na dużych powierzchniach. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się w magazynach, halach i dużych obiektach publicznych. Ponadto nagrzewnice wodne można łączyć ze sobą w układach. Nagrzewnice wodne łączy się zgodnie z oznaczeniami znajdującymi się przy króćcach- w taki sposób, aby zespół grzewczy płynął w kierunku przeciwnym do strumieni powietrza. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dobrać nagrzewnice wodne w sposób odpowiedni do kubatury danego pomieszczenia, stopnia izolacji termicznej, pożądanej temperatury i minimalnej temperatury w okresie zimowym. Najlepszą rekomendacją naszych usług w tym zakresie są opinie zadowolonych Klientów, którymi możemy się pochwalić.

Zadzwoń i umów się na wycenę!