Instalacje gazowe
Nasza specjalizacja

Instalacje gazowe Białystok

Nasza firma zajmuje się specjalistycznymi usługami, jakimi są instalacje przesyłowe gazów grzewczych i przemysłowych. Powierzając nam to zadanie zyskujecie pewność, że usługę wykonają doświadczeni fachowcy posiadający odpowiednie uprawnienia. Jako profesjonalni instalatorzy mamy świadomość, że sposób i jakość wykonania instalacji gazowych ma nie tylko wpływ na jej właściwe funkcjonowanie, lecz przede wszystkim na bezpieczeństwo wszystkich użytkowników.

Instalacje gazowe w domach i budynkach Białystok

Instalacje gazowe w domach i budynkach to jeden z najczęściej stosowanych systemów grzewczych. Zwracamy Państwa uwagę na to, że projekt instalacji gazowej powinien zostać wykonany ze szczególną starannością przez osobę posiadającą określone uprawnienia w tym zakresie. Powierzając nam to zadanie zyskujecie pewność, że wykonają je doświadczeni fachowcy posiadający odpowiednie uprawnienia. Jako profesjonalni instalatorzy mamy świadomość, że sposób i jakość wykonania instalacji gazowych ma nie tylko wpływ na jej właściwe funkcjonowanie, lecz przede wszystkim na bezpieczeństwo wszystkich użytkowników. Dlatego też podczas wykonywania prac zachowujemy wszelkie niezbędne środki ostrożności, a wszystkie zastosowane przez nas materiały i urządzenia wchodzące w skład instalacji gazowych posiadają stosowne atesty i pozwolenia. Naszym Klientom proponujemy kompleksowe usługi, w tym uzyskanie pozwolenia na rozbudowę sieci gazowej, wykonanie przyłącza gazowego, wykonanie instalacji gazowej na posesji oraz rozprowadzenie przewodów w domu lub budynków.

Instalacje gazów medycznych w szpitalach Białystok

Nasza firma zajmuje się również specjalistycznymi usługami, jakimi są instalacje gazów medycznych. Są one wykorzystywane podczas różnorodnych zabiegów – m.in. w diagnostyce, profilaktyce oraz badaniach laboratoryjnych. Do najczęściej stosowanych w medycynie gazów zalicza się w szczególności: tlen medyczny, sprężone powietrze, tlenek azotu, medyczny dwutlenek węgla, azot, dwutlenek azotu oraz hel medyczny. Możemy pochwalić się wieloma realizacjami uwzględniającymi instalacje gazów medycznych na terenie całej Polski – w przychodniach, szpitalach i innych obiektach związanych z ochroną zdrowia. Dbamy o właściwą budowę, zasilanie oraz bezpieczeństwo instalacji. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Instalacje gazów technicznych w zakładach przemysłowych

W naszej ofercie znajdą Państwo również instalacje gazów technicznych. Wykonujemy doprowadzenia poszczególnych gazów ze zbiorników magazynowych do urządzeń i maszyn. W zależności od zapotrzebowania naszych Klientów wykonujemy instalacje tlenowe, acetylenowe, mieszanek spawalniczych gazów osłonowych, dwutlenku węgla, sprężonego powietrza oraz amoniaku. Nasi wykwalifikowani pracownicy są w stanie dobrać rury, kształtki i armaturę zgodne z technologiami spawania WPS i lutowania BPS. Wszystkie wykonane przez nas instalacje gazów technicznych wyposażamy w układy czuwające nad bezpieczeństwem i monitorujące wszelkie możliwe wycieki. Zlecając nam wykonanie instalacji zyskujecie Państwo pewność, że zadanie to zostanie zrealizowane w sposób kompetentny i profesjonalny.

Instalacje gazów opałowych Białystok

Pracownicy naszej firmy wykonują również instalacje gazów opałowych. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy naszym Klientom w tym zakresie najlepsze dostępne na rynku rozwiązania. Jeżeli macie Państwo pytania dotyczące bezpieczeństwa użytkowania tego typu instalacji, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą na ich temat.

Zadzwoń i umów się na wycenę!