Hydraulika
Nasza specjalizacja

Instalacje hydrauliczne Białystok

Nasza firma wykonuje nowe instalacje hydrauliczne oraz optymalizuje te już istniejące. Posiadamy nowoczesny sprzęt, odpowiednie certyfikaty oraz uprawnienia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dobrać elementy, które pozwolą na bezawaryjne korzystanie z instalacji hydraulicznych i wodociągowych.

Instalacje hydrauliczne / hydraulik Białystok

Instalacje hydrauliczne – zwane też instalacjami sanitarnymi – umożliwiają dostęp do bieżącej wody i dają możliwość odprowadzania ścieków. W trosce o bezpieczeństwo domowników należy zadbać o to, by były one przez cały czas sprawne. Z racji tego, że są to systemy skomplikowane, wszelkie prace związane z ich montażem wymagają dużej dokładności. Nasza firma wykonuje nowe instalacje hydrauliczne oraz optymalizuje te już istniejące. Posiadamy nowoczesny sprzęt, odpowiednie certyfikaty oraz uprawnienia. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy takie materiały jak stal, miedź i tworzywa sztuczne. Wychodzimy z założenia, że zastosowanie na etapie montażu najwyższej jakości materiałów może pozwolić na uniknięcie wielu frustrujących sytuacji w przyszłości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dobrać elementy, które pozwalają na bezproblemowe i szybkie łączenie rur, elementów złącznych i przewodów. Posiadamy w tym zakresie specjalistyczną wiedzę. Jednocześnie dbamy o to, by wszystkie wykonane przez nas instalacje hydrauliczne były właściwie dobrane.

Instalacje wodne i przyłącza wodociągowe Białystok

Instalacje wodne i wodociągowe to układ połączonych ze sobą przewodów, armatury i urządzeń, który służy do zaopatrywania budynków w ciepłą i zimną wodę. Jednocześnie woda ta musi być zdatna do spożycia przez ludzi oraz być pod odpowiednim ciśnieniem. Opisując je konkretniej – instalacje wodne to wewnętrzne instalacje znajdujące się wewnątrz budynków, natomiast instalacje wodociągowe to instalacje do przyłącza wodociągowego, które są prowadzone poza budynkiem. Montowane przez nas instalacje wodne i wodociągowe cechują się dużą żywotnością. Doprowadzamy wodę do budynku za pomocą przyłącza oraz rozprowadzamy od niego podejścia wody do poszczególnych pomieszczeń. Instalacje wodociągowe wykorzystujemy najczęściej w oparciu o rury plastikowe, które nie korodują i nie są podatne na tworzenie się osadów. Wszystkie te czynności wykonują wykwalifikowani członkowie naszego zespołu – profesjonalni hydraulicy posiadający wieloletnie doświadczenie.

Stacje uzdatniania wody – montaż i serwis Białystok

Rozwiązanie, jakim są stacje uzdatniania wody, pozwala na poprawienie jakości wody pochodzącej z wodociągów lub studni głębinowych. Chcąc mieć w domu wodę o właściwym profilu fizyko-chemicznym i dobrym smaku, warto się w nie zaopatrzyć. Jak powszechnie wiadomo, największym problemem dotyczącym wody jest jej twardość. Stacje uzdatniania wody umożliwiają zmiękczenie wody poprzez usunięcie z niej jonów wapnia i magnezu i zastąpienie ich jonami sodu. Mówiąc ściślej, urządzenia tego rodzaju odżelaziają wodę, zmiękczają i pozbywają ją zanieczyszczeń mechanicznych, a w przypadku, gdy jest ona chlorowana, usuwają z niej resztki chloru. Działania te są możliwe dzięki zastosowaniu w stacjach filtrów węglowych oraz wkładów żywicy jonowymiennej. Chcąc zapewnić naszym Klientom wodę dobrej jakości w pierwszej kolejności określamy, jakie jest jej miesięczne zużycie. Ponadto już na etapie montażu dbamy o zachowanie wymaganej kolejności filtrów i właściwy dobór układu sterowania.

Zadzwoń i umów się na wycenę!