Instalacje przemysłowe
Nasza specjalizacja

Instalacje przeciwpożarowe i przemysłowe Białystok

Nasza firma dostarcza kompleksowe rozwiązania instalacji przemysłowych i przeciwpożarowych dla wszystkich gałęzi przemysłu. W naszej pracy korzystamy z rozwiązań renomowanych producentów, a nasi pracownicy są w stanie opracować rozwiązanie w taki sposób, by było ono jak najbardziej efektywne. Wszystkie instalacje sprężonego powietrza, które wykonujemy, dopasowujemy indywidualnie pod kątem wymagań danego Klienta.

Montaż instalacji sprężonego powietrza Białystok

Stosowane przez naszą firmę instalacje sprężonego powietrza to sieci rur i przewodów odpowiedzialnych za dystrybucję sprężonego powietrza. Z racji tego, że jest ono jest jednym z najdroższych mediów w przedsiębiorstwie należy szczególnie zadbać o to, by w instalacji nie dochodziło do nieszczelności. Nasza firma dostarcza instalacje sprężonego powietrza dla wszystkich gałęzi przemysłu. W naszej codziennej pracy korzystamy z rozwiązań renomowanych producentów, a nasi pracownicy są w stanie opracować rozwiązanie w taki sposób, by było ono jak najbardziej efektywne. Wszystkie instalacje sprężonego powietrza, które wykonujemy, dopasowujemy indywidualnie pod kątem wymagań danego Klienta. O naszej renomie na rynku najlepiej świadczą nasze dotychczasowe referencje.

Instalacje przeciwpożarowe Białystok ( hydrantowe, tryskaczowe NFPA i VDS, hydrofornie )

Na instalacje przeciwpożarowe składają się połączone ze sobą systemy i urządzenia ostrzegawcze oraz gaśnicze. Ich zadaniem jest wykrycie zarzewia ognia oraz zminimalizowanie skutków pożaru. Wykonujemy kompleksowe instalacje przeciwpożarowe, doradzamy też w wyborze standardu, w którym powinny one zostać zaprojektowane i zamontowane. W naszej ofercie znaleźć można instalacje hydrantowe, które mają zapewnić odpowiednią ilość wody gaśniczej oraz umożliwić szybką i skuteczną akcję gaśniczą. Klientom proponujemy również instalacje tryskaczowe, czyli stałe urządzenia gaśnicze wodne zapewniające ochronę danej przestrzeni w ramach pożaru. Uzupełnieniem naszej oferty są hydrofornie przeciwpożarowe wraz ze zbiornikami p.poż. Specjalizujemy się we wdrażaniu systemów przeciwpożarowych zarówno w nowo oddanych do użytku obiektach, jak również tych już istniejących. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami, takimi jak VdS, FM Global, NFPA oraz PN-EN.

Instalacje paliwowe Białystok

Nasza firma wykonuje również instalacje paliwowe dla agregatów prądotwórczych. Podczas pracy nad każdym projektem dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb Klienta. Dostarczamy główny magazynowy zbiornik paliwa, układy pompowe transferowania paliwa, zbiorniki pośrednie, układ automatyki sterujący oraz układ nadzorujący prace instalacji. Ponadto przeprowadzamy testowanie i odbiór wykonanych przez nas instalacji paliwowych. Wykonywane przez naszą firmę instalacje paliwowe są łatwe w montażu w każdych warunkach pogodowych, cechują się szczelnością połączeń, tłumią drgania i wibracje oraz ograniczają hałas. Wszystkie prace wykonujemy według niezwykle restrykcyjnych norm i w oparciu o materiały pochodzące od sprawdzonych producentów. Przez cały czas priorytetem pozostaje dla nas bezpieczeństwo użytkowników. Wykonujemy instalacje paliwowe w każdym systemie obowiązującym na terenie kraju. Na zależności od zapotrzebowania Klienta jesteśmy w stanie wykonać takie usługi jak przygotowanie projektu budowlanego, roboty budowlane, sanitarne i wodno-kanalizacyjne, dostawa i montaż zbiorników i dystrybutorów, ułożenie rurociągów i wiele innych czynności.

Zadzwoń i umów się na wycenę!