Wentylacja
Nasza specjalizacja

Wentylacja i rekuperacja Białystok

Jako przedsiębiorstwo działające w branży wentylacyjnej od wielu lat doskonale wiemy, że powinny one być wykonane z materiałów najwyższej jakości. Przed rozpoczęciem prac dokonujemy gruntownego sprawdzenia budynków pod systemy wentylacyjne. Oferujemy szeroki wybór produktów – znajdziecie Państwo u nas zarówno systemy wentylacyjne przeznaczone do domu jak i te, które doskonale sprawdzą się w przedsiębiorstwach.

Systemy wentylacyjne Białystok

Chcąc zapewnić w pomieszczeniach odpowiedni mikroklimat warto jest skorzystać z rozwiązania, jakie dają nowoczesne systemy wentylacyjne. Jako przedsiębiorstwo działające w branży wentylacyjnej od wielu lat doskonale wiemy, że powinny one być wykonane z materiałów najwyższej jakości. Przed rozpoczęciem prac dokonujemy gruntownego sprawdzenia budynków pod systemy wentylacyjne. Oferujemy szeroki wybór produktów – znajdziecie Państwo u nas zarówno systemy wentylacyjne przeznaczone do domu jak i te, które doskonale sprawdzą się w przedsiębiorstwach. Dzięki nim zyskacie Państwo możliwość filtrowania powietrza przez cały czas użytkowania i będziecie mieli pełną kontrolę nad tym procesem. W naszej codziennej pracy korzystamy z wyrobów pochodzących z oferty renomowanych producentów. W zależności od zapotrzebowania proponujemy naszym Klientom różnorodne rozwiązania – są wśród nich m.in. wentylacja mechaniczna, wentylacja hybrydowa oraz wentylacja nawiewno-wywiewna. Powierzając nam swoje systemy wentylacyjne zyskujecie Państwo pewność, że zostaną ono wykonane w sposób profesjonalny.

Wentylacja mechaniczna montaż i instalacja Białystok

Jedną z alternatyw dla wentylacji grawitacyjnej jest wentylacja mechaniczna. Pozwala ona na uzyskanie nawet 90 proc. oszczędności, jeżeli chodzi o ogrzewanie. Stosując to rozwiązanie nie są potrzebne kominy, nawiewniki czy przewody doprowadzające powietrze. Co istotne, ten rodzaj wentylacji odbywa się bez żadnych strat energii, nawet zimą. Wentylacja mechaniczna to przede wszystkim dwa jej popularne rodzaje. Pierwszym jest wentylacja mechaniczna wywiewna (wyciągowa – ta znajduje zastosowanie przede wszystkim w łazienkach, ubikacjach i kuchniach – stosuje się tu kratki wyciągowe i wentylatory), wentylacja mechaniczna nawiewna (powietrze zewnętrzne jest wtłaczane za pomocą wentylatorów, a odpływ powietrza odbywa się nieszczelnościami), a także wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna, zwana również rekuperacją. Jeśli nie jesteście Państwo przekonani, która z nich będzie właściwa, zachęcamy do kontaktu – pracownicy naszej firmy pomogą Państwu w doborze optymalnego rozwiązania dla Waszego domu.

Rekuperacja montaż i instalacja Białystok

Zjawiskiem, w którym chłodne powietrze z zewnątrz jest ogrzewane przez ciepło zużytego powietrza wydmuchiwanego z pomieszczeń, jest rekuperacja. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się w domach energooszczędnych, przy czym należy zaznaczyć, że wiele zależy tu od charakteru danego budynku i wydajności danej instalacji. Rekuperacja – zwana też wentylacją z odzyskiem ciepła – zapewnia świeże powietrze w pomieszczeniach przez cały rok. Jeżeli interesuje Państwa rekuperacja, to przede wszystkim należy dobrać ilość pobieranego i oddawanego powietrza w taki sposób, aby odpowiadała ona indywidualnym potrzebom użytkowników. Wybierając naszą firmę zyskujecie Państwo pewność, że powierzacie zlecenie zespołowi profesjonalistów, który mają wieloletnie doświadczenie w branży. W naszej codziennej pracy montujemy nowe instalacje, jak też modernizujemy te już istniejące.

Zadzwoń i umów się na wycenę!